Forum Flu> Relatii> Dragoste si sex > Pastile pentru marirea penisului
Cauta:
ok
Introduceti cuvantul pe care doriti sa-l cautati.

Pagina 1 din 3
< 1 2 3 >
14.Dec.12 13:19:24 #1
giaseer Data inregistrarii: 05.Dec.12 19:16:08
Nr. mesaje: 4
Pastile pentru marirea penisuluiPastile pentru marirea penisului

Am o intrebare si as avea nevoie de un raspuns urgent!! Iubitul meu a luat de vreo 2 luni niste pastile pentru marirea penisului, iar acum, la fiecare contact sexual simte dureri si usturimi. Aveti idee de la ce? E posibil sa fie de vina pastilele?
14.Dec.12 13:22:17 #2
andreimax Data inregistrarii: 07.Dec.12 09:19:06
Nr. mesaje: 3

Am avut si eu acum cv timp simptomele astea, iar eu nu am luat niciodata pastile pentru marirea penisului. Mi-am facut o secretie uretrala si se pare ca aveam nu stiu ce streptococ, care imi dadea senzatiile astea. Sa mearga la un medic urolog..sa nu stea asa.
24.Mai.13 12:32:47 #3
gheorghe80 Data inregistrarii: 24.Mai.13 12:29:16
Nr. mesaje: 5
Marirea penisului - XtrasizeMarirea penisului - Xtrasize

Eu am obtinut rezultate faine dupa ce am utilizat suplimentul Xtrasize. L-am luat de pe sit-ul www.xtrasize.ro si in 2 luni m-am marit penisul cu 1.5 cm rezultatul nu e spectaculos dar e mai mult decat nimic. Voi cu ce ati reusit sa obtineti rezultate?
31.Mai.13 13:55:11 #4
adrian12 Data inregistrarii: 31.Mai.13 13:52:48
Nr. mesaje: 7
Marirea penisuluiMarirea penisului

Intr-adevar suplimentele Xtrasize functioneaza destul de bine. Eu am luat doar 2 cutii, dar s-au vazut ceva rezultate. Nu cat scrie pe site(cam pe la jumattate:) dar e mai bine decat deloc. Daca o sa vreau mai mult cred ca o sa ma incumet si in final o sa fac operatie. Aia sigur are efect 100%.
03.Iun.13 10:26:13 #5
georgian90 Data inregistrarii: 03.Iun.13 10:22:24
Mi-am marit penisul cu NaturalXLMi-am marit penisul cu NaturalXL

Eu inainte de a gasi suplimentele astea cred ca am experimentat tot ce inseamna metoda d marire a penisului. La inceput am folosit un extendr circa 4 luni, dar rezultatele au fost destul de mici si discomfortul era mare, pe urma 2 luni  am folosit o pompa cu vid. Asta  a fost experienta cea mai neplacuta pt mine. DE atunci am trecut pe pastile, am luat tot ce am gasit pe net.Pana la urma singurele pastile care intr-adevar au functionat au fost NaturalXL. Ce mi-a placut a fost faptul ca sunt usor asimlate de organism si in plus au si un gust bun:)
05.Iun.13 09:59:18 #6
robert83 Data inregistrarii: 05.Iun.13 09:57:49
Nr. mesaje: 1
NaturalXL au functionat si la mineNaturalXL au functionat si la mine

Si pe mine m-au ajutat suplimentele astea.Le-am luat in combinatie cu un extender pe care l-am cumparat de pe www.prolongsystem.roImpreuna au facut treab abuna!
10.Iun.13 14:05:42 #7
gabi20 Data inregistrarii: 10.Iun.13 14:03:42
Marirea penisului XtrasizeMarirea penisului Xtrasize

Mie mi-au venit astazi pastilele astea!Din cate am citit pe forumuri suplimentele functioneaza. Sper sa fie asa deoarece imi doresc nespus sa scap de aceasta problema!
13.Iun.13 11:49:38 #8

Marirea penisului e o problema destul de delicata si care are o rezolvare. Important e sa gasesti metoda care functioneaza cel mai bine pentru tine.
14.Iun.13 12:46:22 #9
bogdy83 Data inregistrarii: 14.Iun.13 12:39:45

Am citit aici despre mai multe modalitati prin care iti poti mari penisul. M-ar interesa si pe mine sa incerc o metoda , dar as vrea a fie una care functioneaza 100%. Nu de alta dar nu dispun de prea multi bani si   metodele sunt scumpicele.:)
19.Iun.13 09:47:21 #10
Marirea penisului naturalMarirea penisului natural

O metoda care sa functioneze 100% e mai greu de gasit. Si suplimentele functioneaza in functie de organism. Operatia si implantul de grasime in penis sunt destul de periculoase, exercitiile au  efecte temporare, pompele ajuta in mare parte la erectie si nu la cresterea penisului.
25.Iun.13 09:24:23 #11

Cred in continuare ca suplimentele sunt cea mai buna alternativa atunci cand vine vorba de marirea penisului. Nu sunt invasive pt organism si nu provoaca efecte secundare. E drept actioneaza mai greu decat celellate metode, dar isi fac efectul fara sa-ti puna integritatea fizica un pericol. In cazul meu a functionat  suplimentul NaturalXL, dar poti sa incerci si alte suplimente care sa se plieze pe metabolismul tau!
28.Iun.13 09:34:28 #12
Marire penisMarire penis

In general lumea e sceptica cand vine vorba de suplimente pentru cresterea penisului deoarece exista foarte multe astfel de pilule care nu functioneaza! Daca  te documentezi foarte mult inainte despre un anumit produs, nu prea ai cum sa dai gres. Daca la altii au functionat sansele ca sa functioneze si la tine sunt destul de mari!
02.Iul.13 13:39:53 #13

Si eu sunt deacord ca daca te documentezi mai mult inainte, nu ai cum sa dai gres cu produsul pe care il alegi. E drept ca pe internet exista foarte multe produse care promit  o marire substantiala, dar daca  o sa cauti mai mult o sa te prinzi cu siguranta! Un organism sanatos va reactiona cu siguranta bine la tratamentul respectiv! De preferat e atunci cand te apuci de un tratament sa incepi cu o cutie pentru a verifica daca merge si in cazul organismului tau!
08.Iul.13 09:33:40 #14

Ideea e ca foarte multa lume e sceptica in privinta rezultatelor  pe care le poti obtine cu pastile. Dar daca o sa citesti pe sit-uri straine specializate, o sa vezi ca e posibil. Totul e sa fii deschis la o schimbare si sa doresti cu adevarat sa iti maresti penisul!Sper sa faceti cele mai bune  alegeri!
10.Iul.13 10:01:21 #15
ionescurobert Data inregistrarii: 10.Iul.13 09:58:48
Marirea penisului cu extender penisMarirea penisului cu extender penis

As vrea sa incerc si eu extenderul celor de la ProlongSystem. Am auzit ca in strainatate, deja a trecut moda cu suplimentele de marirea penisului si ca asta ar fi mult mai eficient! L-am vazut pe sit-ul www.prolongsystem.ro si m-ar interesa daca si altcineva a folosit acest dispozitiv!Numai bn!
12.Iul.13 14:55:50 #16

Este si extender-ul o metoda eficienta pentru a mari penisul, dar din pacate exista pe piata din Romania foarte multe firme care comercializeaza extendere de proasta calitate, din materiale care pot sa te irite pe penis, sau care se pot strica foarte repede. Asa ca daca iti doresti sa cauti un extender de calitate trebuie sa  cauti foarte mult si sa te interesezi mai mult.
19.Iul.13 10:17:22 #17

Cu extender sau pompa de vid mi se pare destul de invasive, pot sa raneasca organul sexual! Mi-e greu sa cred ca daca iti bagi pompa aia pe penis nu o sa-ti produca nici un efect asupra penisului. Eu raman la  metoda cea mai non-invasiva care se bazeaza pe administrarea de suplimente. Daca iei inca de la inceput suplimentele care se potrivesc pe metabolismul tau vei obtine rezultate!Se pune intrebarea de unde stii care produs e bun pt tine? Raspuns:doar experimentand!
23.Iul.13 14:41:26 #18

Daca te documentezi bine inainte de a cumpara cu siguranta o sa gasesti un extender de calitate care sa te ajute.Eu am obtinut rezultate cu supliemnte, dar sunt persoane  care au avut rezultate bune cu extendere sau cu diverse inele! Nu stiu ce sa zic...organismul uman e complex, metabolismele sunt diferite...Daca te documentezi trebuie sa gasesti o metoda care sa dea rezultate!
30.Iul.13 09:50:22 #19
Marirea penisului naturalMarirea penisului natural

Asa este si metabolismul are un rol important in efectul tratamentului. Dar daca folosesti un supliment puternic care sa nu-ti provoace efecte adverse vei reusi sa ai rezultate indiferent de metabolismul tau.E drept ca daca ai o stare de sanatate precara in timpul tratamentului, sau daca raspunzi mai greu la tratament vei avea  rezultate mai mici, dar ideea e ca vor exista rezultate. Din ce stiu eu Xtrasize se pliaza pe orice fel de metabolism si asta ar trebui sa fie un punct in plus pentru el!
01.Aug.13 13:40:34 #20
molnard Data inregistrarii: 01.Aug.13 13:36:30
Nr. mesaje: 4

Ce parere aveti despre suplimentele NaturalXL? Am vazut in ultima vreme tot felul de commenturi la adresa lor si facand o medie am constat ca numarul celor care spun ca au obtinut ceva rezultate e mai mare. Acum si rezultatele lor variaza, dar tot mai bine decat nimic. Inainte de astea am luat si alte pastile dar din pacate rezultat  zero. Sper ca la astea sa nu am aceeasi deziluzie.Daca ati folosit si voi suplimentele astea va rog sa dati un semn!Multumesc!

Pagina 1 din 3
< 1 2 3 >